» Teknikerler Teknik Destek Tamir Forumu   
Şuan Teknikerler da 0/11 Kişi Online
Anasayfan YapFavorilerine EkleE PostaPlayerHaritaTema                                             
teknikerler.com Google   
Bugün 29.05.2015 
        
ANASAYFA
          
FORUM
        
SOHBET
        
ARKADAŞ
        
HABERLER
        
DOSYALAR
        
YAZILAR
        
RESİMLER
        
VİDEOLAR
        
HESABIM
  Üyelik      Hatırla    Yeni Kayıt - Şifremi Unuttum - Site Yetkilisi Teknik Şuan Sitede Değil CANLI DESTEK
» Kurallar
Devam etmek için kuralları kabul etmeniz gerekli.

Teknikerler.com 5 dalda teknik destek merkezi Üyelik Antlaşması

Aşağıda belirtilen antlaşma şartlarını kabul ediyorsanız, "Kabul Ediyorum" butonunu, etmiyorsanız "Kabul Etmiyorum" butonunu tıklatınız.

Öncelikle şunu belirtelim; Bu Sitede CİDDİYETSİZLİĞE YER YOKTUR. Teknikerler.com Yeni Nesil Paylaşım Platformu kullanıcılara sunduğu tüm özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için bir kullanıcı adınız, şifreniz ve geçerli bir email adresiniz olmalıdır.

Yeni Kayıt Forumundaki Kullanıcı Adı, E-Posta, MSN, Geliş Amacım, Ruh Halim, İsim, Soy isim, Meslek, Şehir, Cinsiyet, Yaş, Web Adresi, İmza Ve Avatar Gibi bilgilerinizin saçma sallama alakasız anlamsız ve geçersiz olduğu tespit edildiği anda üyeliğiniz hemen iptal edilir. Kişisel bilgileriniz saklı tutulur. Bu konuda yaşanan ihlalleri ve sorunlarınızı Site Yöneticisi (rabin) e derhal bildirmeniz gerekmektedir. Kurallara uymayan üyelerin üyelikleri kendilerine bildirmeye ihtiyaç duyulmadan silinecektir.

Kullanıcı adınız ve şifrenizi kullanarak siteye girebilir, üyelik bilgilerinizi istediniz an güncelleyebilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuz takdirde rabin_20@hotmail.com Site Yöntecisine başvurun.

Teknikerler.com teknik donanım tamir destek merkezi kullanıcılara kısaca şunları sunmaktadır:

 1. Özel Mesaj Servisi sayesinde tüm kullanıcılarla anında haberleşebilme.
 2. Gelen ve Giden Mesajları kimden/kime, hangi tarihte geldiği/gönderildiğini izleyebilir, istendiğinde mesajlar silinebilir.
 3. Makale, Dosya, Resim, Link, Haber, İlan, Video ekleyebilme.
 4. Forumlara katılarak öğrenmek istediğiniz konularda kendinizi geliştirebilme, bildiğiniz konuları ise diğer üyelerle paylaşma.
 5. Sorularınıza cevap verildiğinde E-Mail adresiniz yoluyla bilgilendirilme.
 6. Forumlarda yazdığınız mesajları istediğiniz an düzeltebilme veya silebilme.
 7. Sınırsız sayıda dosya indirebilme.
 8. İstediğiniz bir ürünü satışa çıkarabilme.
 9. İstediğiniz bir ürünün reklamını yapabilme.
 10. Forumlara her katılışınızda puan alma ve Moderatör (Site Yöneticisinin bir alt seviyesi) seviyesine yükselme. Böylelikle, yeni Forum kategorileri yaratabilir, mesajları düzeltebilir ve kurallara uymayan kullanıcıların üyeliğini iptal edebilir.
 11. Haberleri okumakla kalmayıp, haberler hakkında yorum yapabilme.
 12. Online listede nickinizin yanına o anki ruh halinizi anlatan bir mesaj yazabilme.
 13. Banlı üyleri Kara liste banlılar bölümünde ban sebebleri ile birlikte görebilme.
 14. Forum İtiraflar bölümünde artık istediğiniz gibi itirafta bulunabilme çünkü hiçbir şekilde kullanıcı adınız ve diğer bilgileriniz kesinlikle görünmeyecektir adınız ve bilgileriniz ?????????? şeklinde çıkacaktır.
 15. Mesaj Bekle bu bölümde size gelen mesajları hiç bişi yapmadan anında alabilme ve sayfa 30 saniyede bir yenilediği için sitemizde sürekli online görünebilme artı son forum mesajlarınıda takip edebilme.

Teknikerler.com Yeni Nesil Paylaşım Platformu size sağladığı imkanlar tüm detaylarıyla SSS (sıkça Sorulan Sorular) bölümünde açıklancaktır.

Üye olduktan sonra forumlara katılabilirsiniz. Ancak! yazılarınızda kişi hak ve özgürlükleri ihlal edildiği ve argo kelimeler kullanıldığı anda! Kullanıcının üyeliği haber verilmeksizin iptal edilir.

Site tarafından bilgisayaranıza çerezler (cookie) gönderilir. Genel kullanıma açık yerlerdeki bilgisayarlardan siteye giriş yaparsanız, hesabınızın bir başkası tarafından kullanılmasını önlemek için mutlaka Çıkış butonunu tıklatarak siteden ayrılmanız gerekmektedir.

Siteye hiçbir şekilde mp3, hack uygulamaları, pornografik içerik, T.C.yasalarına aykırı, T.C. aleyhtarı, kişi hak ve özgürlüklerine hakaret içeren yazı, resim, link, program vs. gönderilemez, gönderilse de doğal olarak yayınlanmaz ve üyelik silinir.

Yukarıda belirtilen antlaşma şartlarını kabul ediyorsanız, "Kabul Ediyorum" butonunu, etmiyorsanız "Kabul Etmiyorum" butonunu tıklatınız.

   
» Yeni Kayıt
Kullanıcı Adı : * Nick
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Gizli soru : *
Cevap : *
E-Posta : * Gizli :
İsim : *
Soy isim : *
Meslek : *
Şehir : *
Cinsiyet :
Yaş : ..
Web Adresi :
 
» İframe
Teknikerler.com
» CopyrightYukarı Git
C.C.P By Cafer-2oo6-2o10 © Copyright
www. teknikerler .com
Teknikerler.com
Tavsiye Et | İletişim | Rss